چاپ        ارسال به دوست

تاکید بر ارسال کمک‌ اصناف به سیل‌زدگان

در پی شرایط بحرانی ناشی از وقوع سیل در برخی از استان های کشور، جلسه ویژه ای با حضور جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان و اعضاء هیأت رئیسه اتاق و سرهنگ صاحب، رئیس مرکز بسیج اصناف گیلان برگزار گردید.
رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان ضمن ابراز تأسف از وقوع این حوادث و همدردی با سیل زدگان کشور با اشاره به اینکه جامعه اصناف همیشه و در همه بحران ها در جهت التیام آلام مردم عزیز کشورمان پیشگام بوده بر جمع‌آوری و ارسال فوری کمک‌های نقدی و جنسی به آسیب دیدگان سیل اخیر تأکید کرد.
سرهنگ صاحب، رئیس مرکز بسیج اصناف نیز ضمن ابراز تأسف از وقوع حادثه سیل گفت : باید قدم هایی اساسی در جهت مرهم گذاری بر زخم های آسیب دیدگان برداشته شود.
وی ضمن اعلام این نکته که اولین کاروان اعزامی به آسیب دیدگان با همکاری اتاق اصناف و بسیج اصناف و با همت اصناف و بازاریان گیلان به استان گلستان اعزام گردیده، گفت : این دو مرکز با کمک همه اهالی کسب و کار آمادگی اعزام دومین کاروان کمک های نقدی و جنسی را در مبعث حضرت رسول اکرم (ص) را دارند.
در این جلسه همچنین بر تشکیل ستاد بحران برای آمادگی در مقابل حوادث طبیعی در اتاق اصناف و با مشارکت بسیج اصناف تأکید گردید.


١١:١٧ - پنج شنبه ٨ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧٦    /    تعداد نمایش : ١٨٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: