• ۱۴۰۳-۰۳-۰۳
 • اطلاعیه اتاق اصناف ایران پیرو ورود سویه جدید اومیکرون کرونا به کشور

  اطلاعیه اتاق اصناف ایران پیرو ورود سویه جدید اومیکرون کرونا به کشور

  اطلاعیه اتاق اصناف ایران پیرو ورود سویه جدید اومیکرون کرونا به کشور و سرایت‌پذیری بسیار بالای آن و لزوم رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی

   

  ?بنا بر اطلاعیه اتاق اصناف ایران به اطلاع کلیه صنوف و اتحادیه‌های صنفی سراسر کشور می رساند: به دنبال ورود سویه جدید اومیکرون کرونا به کشور و سرایت‌پذیری بسیار بالای آن، هرگونه کوتاهی در رعایت موازین بهداشتی، سلامت جامعه را بیشتر به مخاطره می‌اندازد، لذا طبعاً مسئولیت‌پذیری مضاعف و همت بالاتر و جدی‌تری در اجرای پروتکل‌های بهداشتی را می‌طلبد.

   

  ?اتاق اصناف ایران ضمن تقدیر از تلاش‌ها، همکاری‌ها و اقدامات مؤثر جامعه اصناف به پاس پیگیری‌های مجدانه در اجرای صحیح ابلاغیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا طی ۲۱ ماه اخیر، انتظار دارد تا با مسئولیت‌پذیری اجتماعی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و افزایش آن به سطح بیش از ۹۰ درصد، موجب قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس در جامعه گردند.

   

  ?با توجه به هشدارهای مقامات بهداشتی برای جلوگیری از شکل‌گیری موج جدید شیوع کرونا و به‌منظور حفظ

   

  سلامت آحاد مردم و خانواده محترم اصناف و جلوگیری از خسارات جانی و مالی، بازرسان اتحادیه‌های صنفی به همراه بازرسان سایر دستگاه‌ها نسبت به برخورد قانونی و عاجل با متخلفان اقدام خواهند کرد.

   

  ?لذا از تمامی واحدهای صنفی به‌ویژه در صنوف مذکور انتظار می‌رود تا با دقت و توجه بیشتری به استفاده از ماسک، شستشوی دست‌ها و حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از تجهیزات مناسب تهویه هوا بپردازند و در این راستا مروج اجرای پروتکل‌های بهداشتی از سوی مشتریان و مراجعان به واحد صنفی خود نیز باشند.

   

  ?همچنین لازم به تأکید است که دریافت دوز سوم واکسن کرونا در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی قطعاً زمینه کاهش آمار مبتلایان به بیماری کرونا و عدم تعطیلی واحدهای صنفی را فراهم خواهد آورد.

  تبلیغات

  راهنمای صدور شناسه یکتا برای پروانه کسب قدیمی