• ۱۴۰۳-۰۳-۰۳
 • شکریه خبر داد: تشدید بازرسی از واحدهای صنفی در ایام پایانی سال

  شکریه خبر داد: تشدید بازرسی از واحدهای صنفی در ایام پایانی سال

  درجهت جلوگیری از نابسامانی های احتمالی بازار عرضه و تقاضا در ایام پایانی سال و عید نوروز ، نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای پرمصرف و ضروری تشدید می شود.
  جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان صبح امروز در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی جهت انجام بازرسی های مشترک با حضور نمایندگان فرمانداری شهرستان رشت، پلیس امنیت اقتصادی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان مطلب فوق افزود : در راستای تحقق عدالت اقتصادی ، تشدید بازرسی ها از 20 بهمن ماه لغایت 15 فروردین طی 21 طرح نظارتی برای 50 نوع خدمات مانند مبل، خودرو، شیرینی، میوه، آجیل، پوشاک، کیف و کفش، مرغ و گوشت انجام می شود.
  شکریه گفت : استقرار نیروها در مراکز پرتراکم مانند میادین میوه و تره بار ، بازار بزرگ و بازارچه ها و همچنین نظارت بر توزیع کالاهای دولتی از مهمترین برنامه های گشت های مشترک است .
  رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان اینکه در شرایط فعلی اقتصادی و فشاری که بر مردم وارد شده است، متخلفین نباید احساس امنیت کنند، تصریح کرد : نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، نظارت بر دستگاه های توزین و قیمت گیری روزانه و رسیدگی و پاسخگویی به شکایات حتی در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل نیز طی این طرح انجام خواهد شد.

  تبلیغات

  راهنمای صدور شناسه یکتا برای پروانه کسب قدیمی