شکریه خبر داد: تشدید بازرسی از واحدهای صنفی در ایام پایانی سال

درجهت جلوگیری از نابسامانی های احتمالی بازار عرضه و تقاضا در ایام پایانی سال و عید نوروز ، نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای پرمصرف و ضروری تشدید می شود.
جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان صبح امروز در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی جهت انجام بازرسی های مشترک با حضور نمایندگان فرمانداری شهرستان رشت، پلیس امنیت اقتصادی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان مطلب فوق افزود : در راستای تحقق عدالت اقتصادی ، تشدید بازرسی ها از ۲۰ بهمن ماه لغایت ۱۵ فروردین طی ۲۱ طرح نظارتی برای ۵۰ نوع خدمات مانند مبل، خودرو، شیرینی، میوه، آجیل، پوشاک، کیف و کفش، مرغ و گوشت انجام می شود.
شکریه گفت : استقرار نیروها در مراکز پرتراکم مانند میادین میوه و تره بار ، بازار بزرگ و بازارچه ها و همچنین نظارت بر توزیع کالاهای دولتی از مهمترین برنامه های گشت های مشترک است .
رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان اینکه در شرایط فعلی اقتصادی و فشاری که بر مردم وارد شده است، متخلفین نباید احساس امنیت کنند، تصریح کرد : نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، نظارت بر دستگاه های توزین و قیمت گیری روزانه و رسیدگی و پاسخگویی به شکایات حتی در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل نیز طی این طرح انجام خواهد شد.

نظرات

۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ، ۱۱:۵۱ بعد از ظهر

سلام امروز ۱۹ خرداد پنجشنبه ساعت ۱۱ شب روبروی امام زاده هاشم به همراه خانواده از جگرکی مهرگان خرید کردیم و با همون لقمه اول متوجه طعم بد و بوی بد جگر شدیم کل جگر رو به صاحب جگرکی برگرداندیم و اعتراض کردیم هم پولش و گرفت هم اصلا توجهی به اعتراض ما نکردن لطفا رسیدگی کنید کاملا فاسد بود جگرها با همون لقمه اول میشد فهمید ممنون

  پاسخ

    ۲ اسفند ۱۴۰۱ ، ۱۲:۴۷ بعد از ظهر

    از واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف پیگیری کنید

      پاسخ