• ۱۴۰۳-۰۲-۲۹
 • طرح «شهر شب» در ۴ شهرستان استان گیلان اجرا می‌شود/ حضور گسترده بازاریان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

  جلال‌الدین محمدشکریه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به جشن 40 سالگی انقلاب اظهار کرد: اصناف و بازاریان استان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی، توطئه‌های دشمنان میهن اسلامی‌مان را خنثی می‌کنند.

  وی با اشاره به جزئیات طرح «شهر شب» در استان گیلان بیان کرد: اتاق اصناف از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و اصناف به‌عنوان آخرین حلقه طرح شهر شب، تأثیرگذارترین بخش این طرح است.

  رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان از اجرای این طرح در چهار شهرستان استان خبر داد و افزود: طرح شهر شب در شهرستان‌های رشت، لاهیجان، انزلی و آستارا اجرا می‌شود.

  شکریه با بیان اینکه رشت از دیرباز به شهر بیدار معروف بوده تصریح کرد: با جمع‌آوری بساط دست‌فروشان در ساعات پایانی شب، اصناف آمادگی ورود قاطعانه به طرح شهر شب را داشته و این طرح می‌تواند به‌عنوان الگویی برجسته در سطح کشور مطرح شود.

  وی با اشاره به نظارت اتاق اصناف بر واحدهای صنفی گفت: با وجود گرانی‌های اخیر که عمدتاً ناشی از نوسانان ارزی است، واحدهای صنفی با کمترین سود اجناس خود را به دست مصرف‌کننده می‌رسانند و در شب عیدی مشکلی در تأمین کالاهای اساسی نداریم.

  تبلیغات

  راهنمای صدور شناسه یکتا برای پروانه کسب قدیمی