مدیر واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز گیلان تشریح کرد : عملکرد واحد بازرسی در طرح ویژه نوروزی

بازرسان اتاق اصناف مرکز گیلان در طرح ویژه نوروزی، ۸ هزار و ۸۹۳ مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان رشت انجام دادند .

مهدی شریفی مدیر واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز گیلان با اعلام اینکه طرح ویژه نوروزی از بیستم بهمن ماه ۱۳۹۹ تا پانزدهم فروردین سال جاری انجام شد، خاطرنشان ساخت : در پی ۸ هزار و ۸۹۳ مورد بازرسی از واحدهای صنفی ، ۴۱۲ مورد تخلف شناسایی گردید .

وی ارزش ریالی تخلفات شناسایی شده در طرح ویژه نوروزی را حدود ۱۸ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت : در این ایام به ۳۱۶ مورد شکایت مردمی نیز توسط همکاران این واحد رسیدگی شده است .

شریفی افزود : هر روزه از ساعت ۸ صبح الی۸ شب حتی در ایام تعطیل، واحد رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی اتاق اصناف مرکز گیلان، پاسخگوی تماس های تلفنی و پیگیری شکایات مردم است.

وی هدف از طرح ویژه نوروزی را رصد کالاهای تنظیم بازار که توسط سازمان صمت در فروشگاه های بزرگ و

زنجیره ای و واحدهای صنفی منتخب توزیع می شود، عنوان کرد و گفت : این کالاها شامل مرغ و گوشت منجمد، شکر، روغن و میوه (سیب و پرتقال) بود .

مدیر واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز گیلان همچنین افزود : کالاهای پر مصرفی چون پوشاک، آجیل و خشکبار، کیف و کفش ، میوه و تره بار، گوشت و مرغ، پارکینگ و نظارت بر عملکرد فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای نیز در این طرح مدنظر بازرسان بوده است .

نظرات

۱ مهر ۱۴۰۰ ، ۱۲:۵۴ بعد از ظهر

با سلام بنده از یک شرکت تاسیساتی درباره تعمیر پکیج منزل و دریافت چند برابری دستمزد و ارئه فاکتور چند برابری قیمت شکایت دارم لطفا راهنمایی کنید به کجا باید شکایت کنم ممنون

  پاسخ

  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ، ۱۲:۵۲ بعد از ظهر

  از واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف پیگیری کنید

    پاسخ

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ، ۱۰:۵۳ بعد از ظهر

با سلام لطفاً حلیم حافظ رشت کیفیت حلیم و ریختن پنبه ب داخل حلیم را پلمپ و جریمه کنین
بار چندم هست ک تکرار میشود هر وقت هم گران تر از قبل

  پاسخ

  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ، ۱۲:۵۶ بعد از ظهر

  از واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف پیگیری کنید

    پاسخ