• ۱۴۰۳-۰۳-۰۳
 • مقراضی : نان شیرین می فروشیم نه شیرینی! /گام های نخست برای فروش آنلاین نان

  مقراضی : نان شیرین می فروشیم نه شیرینی! /گام های نخست برای فروش آنلاین نان

  در حال راه اندازی اپلیکیشن فروش آنلاین نان  هستیم و مراحل پایانی آن نیز انجام شده است .

  به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز گیلان، حسین مقراضی رئیس اتحادیه نان حجیم و نیمه حجیم شهرستان رشت با بیان مطلب فوق افزود : فروش آنلاین نان حجیم در رشت در تعدادی از فروشگاه ها آغاز شده و روزانه بیش از 150 سفارش خرید دارند.

  مقراضی همچنین از آغاز برندسازی در حوزه نان حجیم و نیمه حجیم خبر داد و گفت : در حال ارزش گذاری برای واحدهای صنفی هستیم و اگر واحدی تخلف کند یا پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند یا در کیفیت نان تولیدی اهمال کند از ارزش اولیه آن کاسته خواهد شد .

  وی به رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای نان حجیم و نیمه حجیم از ابتدای کرونا اشاره کرد و گفت : اتحادیه نان حجیم از ابتدای کرونا بالغ بر 1200 لیتر مواد ضدعفونی کننده و 48 هزار کارتن ماسک و دستکش به ارزش 237 میلیون تومان بین واحدهای صنفی و مردم به طور رایگان توزیع کرد.

  مقراضی همچنین از ضدعفونی تمامی واحدهای نان حجیم و نیمه حجیم در ایام قرمز کرونایی توسط نیروهای اتحادیه خبر داد و گفت : گاهی روزانه دو بار واحدهای تحت پوشش ضدعفونی می شدند.

  وی، نان حجیم را سالم ترین نان برای مصرف دانست و تصریح کرد : فرایند پخت نان حجیم ، پروسه ای کاملا بهداشتی و سالم است .

  مقراضی افزود : در نان حجیم ، مواد افزودنی و جوش شیرین کاربرد ندارد و در فرهای با حرارت غیرمستقیم پخته می شود که باعث این می‌شود تا خمیر، گازهای سمی را دفع کند. بنابراین نان حجیم برخلاف ادعاهای کذب، اصلاً سرطان زا نیست و سالم ترین نان برای مصرف است.

  رئیس اتحادیه نان حجیم و نیمه حجیم شهرستان رشت در بخش آخر این گفتگو در پاسخ به انتقادات مطروحه درخصوص فروش شیرینی در این واحدها  گفت:  واحدصنفی نان حجیم اگر مبادرت به فروش شیرینی بکند حتما، از اتحادیه قنادان نیز پروانه دارد . اما به طور کلی واحدهای نان حجیم، نان شیرین به دست مصرف کننده می دهند و شیرینی نمی فروشند.

  تبلیغات

  راهنمای صدور شناسه یکتا برای پروانه کسب قدیمی