• ۱۴۰۳-۰۴-۲۷
 • فروش ویژه واحدهای صنفی؛ در “نمایشگاهی به وسعت ایران”

  فروش ویژه واحدهای صنفی؛ در “نمایشگاهی به وسعت ایران”

  برپایی هرگونه نمایشگاه تخصصی همراه با فروش و نیز برگزاری نمایشگاه بهاره با توجه به شیوع بیماری کرونا و آسیب های وارده به اصناف در پی تعطیلی های مکرر ممنوع شده است .
  جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی با حضور روسای اتحادیه های صنفی شهرستان رشت و نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت با بیان مطلب فوق گفت : معتقد هستیم که هر واحدصنفی باید یک نمایشگاه باشد و با توجه به شرایط امروز تلاش کردیم این ایده، جامه عمل بپوشد.
  وی به هماهنگی های انجام شده بین اتاق اصناف و سازمان صمت در جهت ایجاد امکان فروش ویژه در روزهای پایانی سال در واحدهای صنفی اشاره و تصریح کرد : امیدواریم صاحبان کسب و کار با دریافت کمترین سود ممکن در این طرح همکاری گسترده تری داشته باشند.
  شکریه درخصوص نحوه نظارت بر واحدهای صنفی شرکت کننده در این طرح به همکاری بازرسان اتاق اصناف ، سازمان صمت و بسیج اصناف اشاره کرد و گفت : با بررسی دقیق فاکتورهای خرید، قیمت های فروش ویژه در این واحدها مورد نظارت قرار گرفته تا حقوق مصرف کنندگان رعایت شود.
  رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان تأکید کرد : در این طرح که با نام “نمایشگاهی به وسعت ایران” برگزار خواهد شد، واحدهای صنفی با همان قیمت های نمایشگاهی اجناس خود را خواهند فروخت.
  شکریه ادامه داد: شرط موفقیت این نمایشگاه ارائه کالاهای باکیفیت مطلوب و تفاوت معنادار تخفیف ها برای جلب رضایت مصرف کنندگان است.
  وی از نصب پوستر ” نمایشگاهی به وسعت ایران” بر روی واحدهای صنفی شرکت کننده در این طرح جهت اطلاع مردم خبر داد .

  تبلیغات

  راهنمای صدور شناسه یکتا برای پروانه کسب قدیمی